Новинка

Кроп топ із довгим рукавом чорний ошатний відкрита спина
505 ₴
- Готово до відправки
- Код: м 2302
+380680642115
- +380 (68) 064-21-15вайбер Оксана
- +380 (99) 423-31-06Оксана
- +380 (99) 478-89-29Володимир
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кроп топ жіночий чорний, ошатний. Відкрита спина, з прикрасою.виробництво Туреччина. довгий рукав.Тканина трикотаж еластик, мікроолія, добре стрейчеві. Модель приталеного силуету.
Довжина приблизно 35 см.
розмір єдиний XS/M
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 42/44 |
| Міжнародний розмір | S/M |
| Колір | Чорний |
| Тип тканини | Мікромасло |
| Силует | Прилеглий |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Фасон рукава | Довгий |
| Стиль | Молодіжний |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Властивості тканини | Еластичність висока / Стрейч |
| Застібка | Без застібки |
| Довжина від горловини до низу вироба | 37 см |
| Довжина рукава вироба | 50 см |
| Ширина виробу | 33 см |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Топ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Фасони | Кроп-топ |
| Сезон | Всесезонний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 505 ₴

