Новинка

Штани жіночі кльош від стегна палаццо з екошкіри. Модель класичного фасону, пояс укріплений гумкою. З боків прорізні кишені. Екошкіра преміум'якості, виворіт м'який, оксамитова. Приємна до тіла.
Розмір один, універсальний.
Підходить до S/M/L.
Обхват талії 70-94 см
Обхват стегон 90-100 см.
Довжина по бічному шву 110 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 44 - 46 |
| Обхват стегон | 94 см |
| Обхват талії | 75 см |
| Фасон штанів | Брюки-палаццо |
| Колір | Чорний |
| Посадка | Завищена талія |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Тип тканини | Еко-шкіра |
| Стиль | Класичний |
| Довжина крокового шва | 80 см |
| Застібка | Без застібки |
| Тип кишень | Прорізні |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | Oversize S-L |
Інформація для замовлення
- Ціна: 955 ₴




