Топ продаж

Джинси жіночі труби прямі палаццо класичні сині
1 355 ₴
- Готово до відправки
- Код: м 32003
+380680642115
- +380 (68) 064-21-15вайбер Оксана
- +380 (99) 423-31-06Оксана
- +380 (99) 478-89-29Володимир
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Джинси жіночі модель палаццо/труби/ класичного синього кольору. Джинс котон, не стрейчевий. Виробництво Туреччина. Фірма BARK. Довжина бічного шва 110 см.
Розмірна сітка дивись останні фото 👉🏻
Розміри 28
Увага! Колір на фото може відрізнятися від реального залежно від параметрів вашого монітора.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bark |
| Країна виробник | Туреччина |
| Обхват талії | 70 см |
| Обхват стегон | 96 см |
| Вигляд джинсів | Прямі |
| Посадка | Завищена талія |
| Стиль | Класичний |
| Розмір жіночих джинсів | 28 |
| Колір | Синій |
| Довжина джинсів/штанів | 36" |
| Сезон | Всесезонний |
| Тип тканини | Джинс |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Застібка | Блискавка |
| Кількість кишень | 4 шт. |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | M/L |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 355 ₴



