-10%

Куртка жіноча зимова зефірка з хутром Тедді оливкова
3 300 ₴
2 970 ₴
- Готово до відправки
- Код: м 33002
+380680642115
- +380 (68) 064-21-15вайбер Оксана
- +380 (99) 423-31-06Оксана
- +380 (99) 478-89-29Володимир
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Куртці жіноча зефірка зимова. Оливкового кольору. Виробництво фабричний Китай. Модель вільного фасону, стандартної довжини по спинці 70 см. Довжина рукава від капелюха 65 см. Наповнювач нового покоління синтепух. Куртка — матеріал плащівка, комбіноване хутром Тедді. Капюшон знімний. Розмір М
М/ 46
Обсяг грудей
94 /98 см
довжина виробу 70 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fine Baby Cat |
| Країна виробник | Китай |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 46 |
| Міжнародний розмір | M |
| Вид куртки | Коротка |
| Тип тканини | Плащівка |
| Сезон | Осінь/Зима |
| Вид утеплювача | Холлофайбер |
| Колір | Зелений |
| Тип коміра | Стійка |
| Матеріал підкладки | Поліестер |
| Фасон рукава | Довгий |
| Капюшон | Знімний |
| Застібка | Блискавка |
| Оздоблення та прикраси | Хутро |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Властивості тканини | Водотривкість |
| Довжина від горловини до низу вироба | 70 см |
| Довжина рукава вироба | 65 см |
| Ширина виробу | 53 см |
| Стан | Новий |
| Функція підігріву | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 970 ₴










