Топ продаж

Лонгслів жіночій чорний трикотажний довгий рукав з вирізом для пальця.
450 ₴
- Готово до відправки
- Код: м 10007
+380680642115
- +380 (68) 064-21-15вайбер Оксана
- +380 (99) 423-31-06Оксана
- +380 (99) 478-89-29Володимир
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лонгслів чорний із вирізом декольте, виробництво Туреччина модель в обтяжку, стандартної довжини. Тканина трикотаж бавовна, достатньо щільний. Добре тягнеться. Довжина по спинці 45см, довжина рукава50 см. Має виріз для великого пальця.
Розмір універсальний, підходить на S/M/L
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 42/46 |
| Обхват грудей | 94 см |
| Вид виробу | Топ |
| Міжнародний розмір | S/M |
| Колір | Чорний |
| Силует | Прилеглий |
| Тип тканини | Бавовна |
| Фасон вирізу горловини | V-подібний |
| Довжина рукава | Довгий |
| Фасон рукава | Довгий |
| Стиль | Молодіжний |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Застібка | Без застібки |
| Властивості тканини | Еластичність висока / Стрейч |
| Довжина від горловини до низу вироба | 45 см |
| Довжина рукава вироба | 50 см |
| Ширина виробу | 35 см |
| Стан | Новий |
| Щільність | 200 г/м2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Фасони | Кроп-топ |
| Сезон | Всесезонний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 450 ₴


