Новинка

Куртка жіноча зимова дута з капюшоном пудрова
1 200 ₴
- Немає в наявності
- Код: м 42002
+380680642115
- +380 (68) 064-21-15вайбер Оксана
- +380 (99) 423-31-06Оксана
- +380 (99) 478-89-29Володимир
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Куртка жіноча демісезонна однотонна пудрова, виробник Китай. модель вільного фасону оверсайз,станній довжини З капюшоном. Наповнювач нового покоління біопух., довжина на спинці 60 см, довжина рукава 60 см. Сезон осінь/єврозима.
Розмір 44/46/48.
Відповідає об'єм грудей 94/98/102 см
М / 44
Обсяг грудей 88 — 92 см
довжина виробу 60 см
L / 46
Обсяг грудей 92 - 96 см
довжина виробу 63 см
XL/ 48
обхват грудей — 96-100 см
Довжина виробу 65 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 44/46 |
| Міжнародний розмір | M/L |
| Вид куртки | Коротка |
| Тип тканини | Жаккард |
| Сезон | Осінь/Зима |
| Вид утеплювача | Синтепух |
| Колір | Пудровий |
| Тип коміра | Комір-капюшон |
| Матеріал підкладки | Поліестер |
| Фасон рукава | Довгий |
| Капюшон | Вшитий |
| Застібка | Блискавка, Кнопки |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Довжина від горловини до низу вироба | 60 см |
| Довжина рукава вироба | 62 см |
| Ширина виробу | 50 см |
| Стан | Новий |
| Функція підігріву | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 200 ₴

