Топ продаж

Кроп-топ блузка ошатна відкрита спина
555 ₴
- Готово до відправки
- Код: м 33002
+380680642115
- +380 (68) 064-21-15вайбер Оксана
- +380 (99) 423-31-06Оксана
- +380 (99) 478-89-29Володимир
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кроп
топ жіночий білий ошатний, відкрита спина. виробництво Туреччина. довгий розкльошений рукав.Тканина трикотаж еластик, добре стрейчеві. Модель приталеного силуету. Довжина приблизно 45 см.розмір єдиний6 підходить на S/M
Увага, Колір на фото може відрізнятися від реального залежно від параметрів вашого монітора.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 42/44 |
| Обхват грудей | 90 см |
| Вид виробу | Топ |
| Міжнародний розмір | S/M |
| Колір | Сірий |
| Силует | Приталений |
| Тип тканини | Мікромасло |
| Фасон вирізу горловини | Квадратний |
| Довжина рукава | Довгий |
| Фасон рукава | Вузький |
| Стиль | Молодіжний |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Застібка | Без застібки |
| Властивості тканини | Еластичність висока / Стрейч |
| Довжина від горловини до низу вироба | 45 см |
| Довжина рукава вироба | 70 см |
| Ширина виробу | 30 см |
| Стан | Новий |
| Щільність | 210 г/м2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Фасони | Кроп-топ |
| Сезон | Всесезонний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 555 ₴

