Топ продаж

Кроп-топ кофта на змійці трикотаж у рубчик синій
351 ₴
- Немає в наявності
- Код: м 42002
+380680642115
- +380 (68) 064-21-15вайбер Оксана
- +380 (99) 423-31-06Оксана
- +380 (99) 478-89-29Володимир
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Кроп топ трикотажний синій на змійці , виробництво Туреччина 🇹🇷 Модель прилеглого силуету. Довжина укорочена, по спинці 35 см. Довжина рукава 55 см. Тканина хб трикотаж у рубчик, щільний, добре стрейчевий.
Розмір єдиний, підходить на р XS/S
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 40/42 |
| Вид виробу | Топ |
| Колір | Синій |
| Тип тканини | Рубчик |
| Фасон рукава | Довгий |
| Стиль | Молодіжний |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Застібка | Блискавка |
| Довжина від горловини до низу вироба | 35 см |
| Довжина рукава вироба | 50 см |
| Властивості тканини | Еластичність висока / Стрейч |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Фасони | Кроп-топ |
| Фасон вирізу горловини | Стійка |
| Тип сорочкового коміра | Комір-стійка |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Сілует | Прилеглий |
| Міжнародний розмір | XS-S |
| Ширина вироби | 30 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 351 ₴

