Топ продаж

Сорочка жіноча котонова в карту рожева
780 ₴
- Готово до відправки
- Код: м 5201
+380680642115
- +380 (68) 064-21-15вайбер Оксана
- +380 (99) 423-31-06Оксана
- +380 (99) 478-89-29Володимир
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сорочка жіноча котонова в карту рожева, виробництво Китай.Модель вільного фасону, оверсайз, подовжена.назад. З принтом карта рожевого кольори.Тканина бавовняна, котон. Довжина по спинці приблизно 75 см, рукав від коміра 72 см. Ширина сорочки під рукавом 55 см.
Розмір один універсальний, оверсайз.
Підходить на р S - ХL
Увага!! Колір на фото може відрізнятися від реального залежно від параметрів вашого монітора.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Розмір жіночого одягу (UA) | oversize 42-46 |
| Обхват стегон | 100 см |
| Обхват грудей | 96 см |
| Фасони | Блуза - сорочка |
| Вид виробу | Сорочка |
| Міжнародний розмір | Oversize S-L |
| Колір | Рожевий |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Тип тканини | Коттон |
| Силует | Прямий |
| Фасон вирізу горловини | Сорочковий комір |
| Тип сорочкового коміра | Класичний |
| Фасон рукава | Зі спущеною лінією плеча |
| Стиль | Класичний |
| Візерунки і принти | Клітинка |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Застібка | Гудзики |
| Довжина від горловини до низу вироба | 75 см |
| Довжина рукава вироба | 72 см |
| Ширина виробу | 55 см |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид толстовок | Батник |
| Сезонність | Весна/осінь |
| Капюшон | Вшитий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 780 ₴

