Топ продаж

Сорочка-батамін у карту розова з капюшоном
800 ₴
- Готово до відправки
- Код: м 3102
+380680642115
- +380 (68) 064-21-15вайбер Оксана
- +380 (99) 423-31-06Оксана
- +380 (99) 478-89-29Володимир
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сорочка жіноча байкова з капюшоном, виробництво Китай. Модель вільного фасону, оверсайз, подовжена.назад. З принтом карта рожевого кольору . Тканина фланель Капюшон не знімний.Довжина по спинці приблизно 75 см, рукав від коміра 72 см. Ширина сорочки під рукавом 55 см.
Розмір універсальний, оверсайз.
Підходить на р S - L
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 42/48 |
| Фасони | Батник |
| Вид виробу | Сорочка |
| Міжнародний розмір | Oversize S-L |
| Колір | Рожевий |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Тип тканини | Фланель |
| Силует | Розширений |
| Фасон вирізу горловини | Комір-капюшон |
| Фасон рукава | Зі спущеною лінією плеча |
| Стиль | Класичний |
| Візерунки і принти | Клітинка |
| Властивості тканини | Еластичність висока / Стрейч |
| Застібка | Гудзики |
| Довжина від горловини до низу вироба | 75 см |
| Довжина рукава вироба | 72 см |
| Ширина виробу | 55 см |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид толстовок | Батник |
| Сезонність | Весна/осінь |
| Капюшон | Вшитий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 800 ₴





