Топ продаж

Костюм жіночий брючний теплий вязаний бордо
1 950 ₴
- Готово до відправки
- Код: м 6101
+380680642115
- +380 (68) 064-21-15вайбер Оксана
- +380 (99) 423-31-06Оксана
- +380 (99) 478-89-29Володимир
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Єлегантний Костюм жіночий брючний теплий кашеміровий. . Ніжного молочного кольору. Штани модель палаццо від стегна, пояс на гумці, без карманів. Светр вільного фасону оверсайз, класичної довжини до стегна. Знизу маються невелички розрізи у бічних швах.
Розмір універсальний.
Підходить до M - XL
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Повсякденний костюм |
| Обхват стегон | 94 см |
| Обхват грудей | 96 см |
| Вид костюма | Костюм-двійка |
| Верх | Джемпер |
| Низ | Штани |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 46/48 |
| Колір | Молочний |
| Стиль | Класичний |
| Сезон | Осінь/Зима |
| Тип тканини | Кашемір |
| Склад | 70% cotton, 25% viskoea, 5% elastan |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Фасон вирізу горловини | Комір-стійка |
| Тип коміра | Стійка |
| Довжина рукава вироба | 63 см |
| Фасон рукава | Реглан |
| Застібка | Без застібки |
| Властивості тканини | Еластичність висока / Стрейч |
| Стан | Новий |
| Костюм складається з | кофта, Штани |
| Міжнародний розмір | M-L |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 950 ₴








