Топ продаж

Костюм жіночий брючний теплий вязаний у смужку чорно білий
1 950 ₴
- Готово до відправки
- Код: м 9880
+380680642115
- +380 (68) 064-21-15вайбер Оксана
- +380 (99) 423-31-06Оксана
- +380 (99) 478-89-29Володимир
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Костюм жіночий брючний теплий вязаний . Насиченого чорно білого кольору. Штани модель палаццо від стегна. Светр вільного фасону оверсайз. Розмір універсальний.
Підходить до M/L/XL/
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Повсякденний костюм |
| Обхват стегон | 96 см |
| Обхват грудей | 100 см |
| Вид костюма | Костюм-двійка |
| Верх | Джемпер |
| Низ | Штани |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 46/50 |
| Колір | Чорний |
| Стиль | Класичний |
| Сезон | Осінь/Зима |
| Тип тканини | Кашемір |
| Візерунки і принти | Смужка |
| Фасон вирізу горловини | Комір-стійка |
| Тип коміра | Стійка |
| Довжина рукава вироба | 72 см |
| Фасон рукава | Зі спущеною лінією плеча |
| Застібка | Без застібки |
| Властивості тканини | Еластичність висока / Стрейч |
| Стан | Новий |
| Костюм складається з | Штани, кофта |
| Міжнародний розмір | M-L |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 950 ₴




