Топ продаж

Костюм жіночий прогулянковий теплий Тедді
1 505 ₴
- Готово до відправки
- Код: м 3005
+380680642115
- +380 (68) 064-21-15вайбер Оксана
- +380 (99) 423-31-06Оксана
- +380 (99) 478-89-29Володимир
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Костюм жіночий спортивний прогулянковий теплий. Тканина фліс хутряного Тедді. Сезон осінь/зима. Модель оверсайз. Розмір L. Пидходить на обем по грудях та стегнах 96-104 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Повсякденний костюм |
| Обхват стегон | 96 см |
| Обхват грудей | 100 см |
| Вид костюма | Костюм-двійка |
| Верх | Бомбер |
| Низ | Штани |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 46/50 |
| Колір | Сірий |
| Стиль | Повсякденний |
| Сезон | Осінь/Зима |
| Тип тканини | Штучне хутро |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Довжина рукава вироба | 65 см |
| Фасон рукава | Зі спущеною лінією плеча |
| Застібка | Без застібки |
| Властивості тканини | Еластичність висока / Стрейч |
| Стан | Новий |
| Костюм складається з | Штани, Батник |
| Міжнародний розмір | L-XL |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стать | Жіночий |
| Капюшон | Без капюшона |
| Довжина крокового шва | 65 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 505 ₴


