Топ продаж

Куртка косуха зимова чорна екошкіра з хутром
2 001 ₴
- Немає в наявності
- Код: м 908
+380680642115
- +380 (68) 064-21-15вайбер Оксана
- +380 (99) 423-31-06Оксана
- +380 (99) 478-89-29Володимир
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Куртка косуха жіноча з екошкіри . Модель автоледі, вільного фасону, середньої довжини. Довжина по спинці 65 см, довжина рукава65 см. Верх екошкіра, всередині екохутро. Сезон осінь/єврозима.
. Розмір Л,
Відповідає об'єм грудей 90/94/88 см/+-2см/розмірна таблиця
| розмір | обхват грудей | довжина по спинці | довжина рукава |
| L | 94/98 см | 60 см | 62 см |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 44/46 |
| Міжнародний розмір | L |
| Вид куртки | Косуха |
| Тип тканини | Штучна шкіра |
| Сезон | Осінь/Зима |
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Вид утеплювача | Хутро |
| Колір | Чорний |
| Тип коміра | Відкладний |
| Матеріал підкладки | Штучне хутро |
| Фасон рукава | Довгий |
| Капюшон | Без капюшона |
| Застібка | Блискавка |
| Оздоблення та прикраси | Хутро |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Властивості тканини | Водотривкість |
| Довжина від горловини до низу вироба | 60 см |
| Довжина рукава вироба | 62 см |
| Ширина виробу | 50 см |
| Стан | Новий |
| Функція підігріву | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 001 ₴



