Новинка

розмірна
| розмір | обхват грудей | довжина по спинці | довжина рукава |
| L | 98/102 см | 65 см | 65 см |
Куртка жіноча вітровка косуха з екошкіри Виробництво фабричний Китай. Модель вільного фасону оверсайз., стандартної довжини.
довжина по спинці приблизно 65 см.
. Розмір L/
Відповідає об'єм грудей 100 см/+2 см/
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 44/50 |
| Міжнародний розмір | Oversize S-XL |
| Вид куртки | Косуха |
| Тип тканини | Штучна шкіра |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Вид утеплювача | Без утеплювача |
| Колір | Сірий |
| Тип коміра | Відкладний |
| Матеріал підкладки | Поліестер |
| Фасон рукава | Довгий |
| Капюшон | Без капюшона |
| Застібка | Блискавка |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Властивості тканини | Водотривкість |
| Довжина від горловини до низу вироба | 65 см |
| Довжина рукава вироба | 65 см |
| Ширина виробу | 55 см |
| Стан | Новий |
| Функція підігріву | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 450 ₴




