Топ продаж

Куртка дублянка чорна автоледі з екошкіри з хутром
2 000 ₴
- Немає в наявності
- Код: м 908
+380680642115
- +380 (68) 064-21-15вайбер Оксана
- +380 (99) 423-31-06Оксана
- +380 (99) 478-89-29Володимир
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Куртка косуха жіноча з екошкіри . Модель автоледі, вільного фасону, середньої довжини. Довжина по спинці 65 см, довжина рукава65 см. Верх екошкіра, всередині екохутро. Сезон осінь/єврозима.
. Розмір М, Л, ХЛ
Відповідає об'єм грудей 90/94/88 см/+-2см/
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Тип коміра | Відкладний |
| Сезон | Зима |
| Застібка | Блискавка |
| Оздоблення та прикраси | Хутро |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Матеріал підкладки | Без підкладки |
| Капюшон | Без капюшона |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Довжина рукава вироба | 65 см |
| Довжина від горловини до низу вироба | 65 см |
| Ширина виробу | 50 см |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | M |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип кишень | Прорізні |
| Тип матеріалу | Штучний |
| Фасон дублянки | Жакет |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 000 ₴



