Новинка

Кардиган кофта на ґудзиках білий вязаний
950 ₴
- Готово до відправки
- Код: м 3301
+380680642115
- +380 (68) 064-21-15вайбер Оксана
- +380 (99) 423-31-06Оксана
- +380 (99) 478-89-29Володимир
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шикарний вязаный ажурный кардиган Кофта на ґудзиках. . Якість кашемір, ангора. м'який, дуже приємний до тіла. Довжина кардигана по спинці приблизно 80 см. Вильного фасону оверсайз.
Розмір універсальний.
Підходить на р укр 44/46/48/50
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 44/50 |
| Обхват грудей | 96 см |
| Обхват стегон | 96 см |
| Вид виробу | Кардиган |
| Колір | Білий |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Тип тканини | В'язання |
| Матеріал підкладки | Без підкладки |
| Фасон вирізу горловини | V-подібний |
| Тип коміра | Стійка |
| Довжина рукава | Довгий |
| Фасон рукава | Зі спущеною лінією плеча |
| Стиль | Класичний |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Застібка | Гудзики |
| Довжина від горловини до низу вироба | 80 см |
| Довжина рукава вироба | 60 см |
| Властивості тканини | Еластичність висока / Стрейч, Повітропроникність |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | Oversize S-XL |
Інформація для замовлення
- Ціна: 950 ₴

