Новинка

Кардіган кофта бежевий на блискавці
900 ₴
- Готово до відправки
- Код: м 3301
+380680642115
- +380 (68) 064-21-15вайбер Оксана
- +380 (99) 423-31-06Оксана
- +380 (99) 478-89-29Володимир
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стильний молодіжний кардиган кофта на блискавці. У бежево- пісочному кольорі. Кардиган класичної довжини до стегна, вільного фасону оверсайз. Якість кашемір, м'який, дуже приємний до тіла. Довжина кардигана по спинці приблизно 70 см.
Розмір універсальний.
Підходить на розмір L — XXL
Внимание! Колір кардигана може відрізнятися від реального залежно від параметрів вашого монітора.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 48/54 |
| Обхват грудей | 104 см |
| Обхват стегон | 104 см |
| Вид виробу | Кардиган |
| Колір | Бежевий |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Тип тканини | В'язання |
| Матеріал підкладки | Без підкладки |
| Фасон вирізу горловини | V-подібний |
| Тип коміра | Стійка |
| Довжина рукава | Довгий |
| Фасон рукава | Зі спущеною лінією плеча |
| Стиль | Молодіжний |
| Візерунки і принти | Смужка |
| Застібка | Блискавка |
| Довжина від горловини до низу вироба | 70 см |
| Довжина рукава вироба | 63 см |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | Oversize XL-3XL |
Інформація для замовлення
- Ціна: 900 ₴





