Новинка

Футболка жіноча однотонна оверсайз подовжена біла білій, Oversize S-L
505 ₴
- Готово до відправки
- Код: м 2305
+380680642115
- +380 (68) 064-21-15вайбер Оксана
- +380 (99) 423-31-06Оксана
- +380 (99) 478-89-29Володимир
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Футболка жіноча однотонна біла подовжена продуктивність Туреччина 🇹🇷 Тканина бавовняний трикотаж із додаванням лайкри. Футболка вільного фасону, подовжена. Довжина по спинці приблизно 65 см, ширина по грудях приблизно 55 см, довжина рукава 15 см.
Розмір універсальний.
Підходить на р S/M/L
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 44/48 |
| Вид виробу | Футболка |
| Міжнародний розмір | Oversize S-L |
| Колір | Чорний |
| Силует | Прямий |
| Тип тканини | Текстиль |
| Склад | 95% pamuk, 5% lykra |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Довжина рукава | Короткий |
| Фасон рукава | Короткий |
| Стиль | Класичний |
| Застібка | Без застібки |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Довжина від горловини до низу вироба | 65 см |
| Довжина рукава вироба | 20 см |
| Ширина виробу | 55 см |
| Стан | Новий |
| Щільність | 200 г/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 505 ₴


