Новинка

Футболка жіноча стильна однотонна рожева з тисненням
555 ₴
- Готово до відправки
- Код: м 30020
+380680642115
- +380 (68) 064-21-15вайбер Оксана
- +380 (99) 423-31-06Оксана
- +380 (99) 478-89-29Володимир
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Елегантна жіноча футболка однотонна базова. На футболці є невеликий напис у формі тиснених літер. Модель класична, стандартної довжини по спинці приблизно 55 см. Ширина футболки приблизно 50 см. Тканина віскоза. Досить щільна, не просвічує. Прохолодна на дотик.
Розмір один/універсальний.
Підходить до S/M/L
Увага! Колір на фото може відрізнятися від реального залежно від параметрів вашого монітора.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Розмір жіночого одягу (UA) | 44/46 |
| Обхват грудей | 94 см |
| Вид виробу | Футболка |
| Міжнародний розмір | Oversize S-L |
| Колір | Рожевий |
| Силует | Напівприлеглий |
| Тип тканини | Віскоза |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Довжина рукава | Короткий |
| Фасон рукава | Вузький |
| Стиль | Класичний |
| Візерунки і принти | Напис |
| Застібка | Без застібки |
| Властивості тканини | Еластичність висока / Стрейч |
| Довжина від горловини до низу вироба | 55 см |
| Довжина рукава вироба | 20 см |
| Ширина виробу | 50 см |
| Стан | Новий |
| Щільність | 180 г/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 555 ₴


