Топ продаж

Кроп-топ майка жіноча базова чорна бавовняна в рубчик
305 ₴
- Готово до відправки
- Код: м 6945
+380680642115
- +380 (68) 064-21-15вайбер Оксана
- +380 (99) 423-31-06Оксана
- +380 (99) 478-89-29Володимир
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Майка кроп топ трикотажна в рубчик чорна. виробництво Туреччина модель прилеглого силуету, укороченої довжини приблизно 40 см. Тканина хб трикотаж у рубчик.
Розмір універсал ХS-М
Розмір універсал ХS-М
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 40/44 |
| Обхват грудей | 90 см |
| Вид виробу | Топ |
| Міжнародний розмір | S/M |
| Колір | Чорний |
| Силует | Прилеглий |
| Тип тканини | Трикотаж |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Довжина рукава | Без рукава |
| Фасон рукава | Без рукава |
| Стиль | Молодіжний |
| Застібка | Без застібки |
| Довжина від горловини до низу вироба | 40 см |
| Ширина виробу | 30 см |
| Стан | Новий |
| Щільність | 210 г/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 305 ₴


