Топ продаж

Майка жіноча базова бавовняна в рубчик коричнева
300 ₴
- Готово до відправки
- Код: м 6945
+380680642115
- +380 (68) 064-21-15вайбер Оксана
- +380 (99) 423-31-06Оксана
- +380 (99) 478-89-29Володимир
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Майка жіноча трикотажна в рубчик базова, модного шоколадного кольору. Виробництво Китай. Модель прилеглого силуету, стандартної довжини приблизно 50 см.. Тканина бавовняного трикотажу в рубчик із додаванням еластану. Розмір один. Підходить до SM.
Внимание! Колір на фото може відрізнятися від реального залежно від параметрів вашого монітора.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 42/44 |
| Обхват грудей | 90 см |
| Вид виробу | Майка |
| Міжнародний розмір | S/M |
| Колір | Коричневий |
| Силует | Прилеглий |
| Тип тканини | Рубчик |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Довжина рукава | Без рукава |
| Фасон рукава | Без рукава |
| Стиль | Класичний |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Застібка | Без застібки |
| Властивості тканини | Еластичність висока / Стрейч |
| Довжина від горловини до низу вироба | 50 см |
| Ширина виробу | 30 см |
| Стан | Новий |
| Щільність | 210 г/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 300 ₴

