Новинка

Футболка жіноча подовжена жовтогаряча з принтом напис Pakkoo
399 ₴
- Немає в наявності
- Код: m 3741
+380680642115
- +380 (68) 064-21-15вайбер Оксана
- +380 (99) 423-31-06Оксана
- +380 (99) 478-89-29Володимир
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Футболка жіноча однотонна жовтогаряча з принтом напис. Виробництво Туреччина 🇹🇷 фирмы Pakkoo. Тканина бавовняний трикотаж із додаванням лайкри. Футболка вільного фасону, подовжена. Довжина по спинці приблизно 65 см, ширина по грудях приблизно 50 см, довжина рукава 15 см.
Розмір універсальний.
Підходить на р S/M/L
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Довжина рукава вироба | 15 см |
| Оздоблення та прикраси | Аплікація |
| Склад | 95% pamuk, 5% lykra |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Застібка | Без застібки |
| Стиль | Класичний |
| Силует | Прямий |
| Виробник | Pakkoo |
| Колір | Помаранчевий |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Тип тканини | Текстиль |
| Довжина рукава | Короткий |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 44/48 |
| Довжина від горловини до низу вироба | 65 см |
| Ширина виробу | 50 см |
| Стан | Новий |
| Фасон рукава | Короткий |
| Візерунки і принти | Напис |
| Країна виробник | Туреччина |
| Міжнародний розмір | Oversize S-L |
| Вид виробу | Футболка |
| Щільність | 180 г/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 399 ₴




