Новинка

Футболка жіноча однотонна з принтом квадрат турецька Palio
605 ₴
- Готово до відправки
- Код: м 1494
+380680642115
- +380 (68) 064-21-15вайбер Оксана
- +380 (99) 423-31-06Оксана
- +380 (99) 478-89-29Володимир
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Футболка жіноча однотонна жовтогаряча з принтом квадрат. Виробництво Туреччина 🇹🇷 фирмы Pakkoo. Тканина бавовняний трикотаж із додаванням лайкри. Футболка вільного фасону, подовжена. Довжина по спинці приблизно 65 см, ширина по грудях приблизно 50 см, довжина рукава 15 см.
Розмір універсальний.
Підходить на р S/M/L
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Довжина рукава вироба | 15 см |
| Склад | 95% pamuk 5% lukra |
| Стиль | Класичний |
| Колір | Помаранчевий |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Ширина виробу | 50 см |
| Візерунки і принти | Геометричний візерунок |
| Міжнародний розмір | Oversize S-L |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Застібка | Без застібки |
| Силует | Прямий |
| Виробник | Pakkoo |
| Тип тканини | Коттон |
| Обхват грудей | 50 см |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 44/48 |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид виробу | Футболка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 605 ₴




