Топ продаж

Куртка жіноча демісезонна коротка з капюшоном біла
1 905 ₴
- Готово до відправки
- Код: м 10005
+380680642115
- +380 (68) 064-21-15вайбер Оксана
- +380 (99) 423-31-06Оксана
- +380 (99) 478-89-29Володимир
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стильна куртка жіноча демісезонна осінь/весна, однотонна біла. Модель вільного фасону оверсайз, укороченої довжини. Низ куртки стягується куліскою. Виробництво Китай. Наповнювач нового покоління холофайбер. Довжина по спинці приблизно 60 м, довжина рукава 62 см. Капюшон знімний. Комір-стійка. Низ рукава на гумці. Є прорізні кишені.
Розмір 42/44.
Відповідає об'єм грудей 90/98 см.
Внимание! Колір на фото може відрізнятися від реального залежно від параметрів вашого монітора.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 42 |
| Обхват грудей | 90 см |
| Обхват стегон | 90 см |
| Міжнародний розмір | S |
| Вид куртки | Коротка |
| Тип тканини | Плащівка |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Вид утеплювача | Холлофайбер |
| Колір | Білий |
| Тип коміра | Стійка |
| Матеріал підкладки | Поліестер |
| Фасон рукава | Довгий |
| Капюшон | Знімний |
| Застібка | Кнопки, Блискавка |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Властивості тканини | Водотривкість |
| Довжина від горловини до низу вироба | 60 см |
| Довжина рукава вироба | 62 см |
| Ширина виробу | 50 см |
| Стан | Новий |
| Функція підігріву | Так |
| Особливості | З капюшоном |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 905 ₴




