Новинка

Шубка дублянка жіноча біла автоледі екомех Тедді
2 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: м 1024
+380680642115
- +380 (68) 064-21-15вайбер Оксана
- +380 (99) 423-31-06Оксана
- +380 (99) 478-89-29Володимир
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Коротка Шубка дублянка автоледі з екохутра Тедді молочного кольору. Модель вільного фасону оверсайз. Довжина по спинці приблизно 70 см. Без утеплювача. Виробництво Китай. З виворітного боку якість дубляж.
Розмір один, універсальний підходить на р М/L./ХЛ
Підходить на об'єм грудей 94 - 100 см
Внимание! Колір на фото може відрізнятися від реального залежно від параметрів вашого монітора.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Обхват грудей | 100 см |
| Обхват стегон | 104 см |
| Фасон шуби | Напівшубок |
| Тип матеріалу | Штучний |
| Вид хутра | Еко-хутро |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 46/48 |
| Колір | Молочний |
| Матеріал підкладки | Без підкладки |
| Тип коміра | Відкладний |
| Застібка | Блискавка |
| Довжина від горловини до низу вироба | 65 см |
| Довжина рукава вироба | 63 см |
| Ширина виробу | 55 см |
| Капюшон | Без капюшона |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | L |
| Довжина виробу | 65 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 200 ₴



