Топ продаж

Водолазка гольф жіночій базовий у рубчик однотонний білий
450 ₴
- Готово до відправки
- Код: м 202
+380680642115
- +380 (68) 064-21-15вайбер Оксана
- +380 (99) 423-31-06Оксана
- +380 (99) 478-89-29Володимир
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Водолазка гольф жіночій базовий однотонний білий , у рубчик, виробництво Кітай. Машинна в'язка, кашемир. Довжина виробу по спинці 55см, довжина рукава 55см.
Розмір один стандарт 42-46.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 42/46 |
| Обхват грудей | 90 см |
| Вид виробу | Водолазка |
| Колір | Білий |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Тип тканини | Кашемір |
| Матеріал підкладки | Без підкладки |
| Фасон вирізу горловини | Комір-стійка |
| Тип коміра | Стійка |
| Довжина рукава | Довгий |
| Фасон рукава | Вузький |
| Стиль | Класичний |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Застібка | Без застібки |
| Довжина від горловини до низу вироба | 55 см |
| Довжина рукава вироба | 55 см |
| Властивості тканини | Еластичність висока / Стрейч |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | S/M |
Інформація для замовлення
- Ціна: 450 ₴

