Топ продаж

Костюм жіночий двойка брючний лляний коричневий
1 405 ₴
- Готово до відправки
- Код: м 2879
+380680642115
- +380 (68) 064-21-15вайбер Оксана
- +380 (99) 423-31-06Оксана
- +380 (99) 478-89-29Володимир
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Елегантний жіночий брючний костюм, виробництво Китай. Красивого шоколадного кольору. Модель вільного фасону оверсайз. Штани палацо, пояс на гумці, є прорізні кишені. Сорочка вільна, довжини до середини бера. Тканина креш льон. Дуже м'який і приємний на дотик. Відмінної якості. Не просвічує. Сезон весна/літа.
Розмір один, універсальний, підходить на
M - ХЛ.
Повномірні. Відповідає обсяг грудей і стегон 94/104 cm
Внимание! Колір на фото може відрізнятися від реального залежно від параметрів вашого монітора.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Повсякденний костюм |
| Обхват стегон | 96 см |
| Обхват грудей | 96 см |
| Вид костюма | Костюм-двійка |
| Верх | Сорочка |
| Низ | Штани |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 44/46 |
| Колір | Коричневий |
| Стиль | Класичний |
| Сезон | Весна/Літо |
| Тип тканини | Льон габардин |
| Склад | 95% cotton, 5% spandex |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Фасон вирізу горловини | V-подібний |
| Тип коміра | Відкладний |
| Довжина рукава вироба | 72 см |
| Фасон рукава | Зі спущеною лінією плеча |
| Застібка | Гудзики |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Стан | Новий |
| Костюм складається з | Штани, Сорочка |
| Міжнародний розмір | Oversize S-L |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 405 ₴



