Новинка

Костюм жіночий спортивний коричневий
1 850 ₴
- Готово до відправки
- Код: м 1222
+380680642115
- +380 (68) 064-21-15вайбер Оксана
- +380 (99) 423-31-06Оксана
- +380 (99) 478-89-29Володимир
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Костюм жіночий прогулянковий спортивний трикотажний коричневий, виробництво Кітай. Модель вільного фасону оверсайз, кофта вкорочена з капелюхом , на змійці, штани високою посадкою палаццо. Тканина трикотаж тринитка. Сезон весна/осінь. Красивого шоколадног кольору.
Розмір єдиний 44-48
Увага! Колір на фото може відрізнятися від реального в залежності від налаштування вашого монітору.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Повсякденний костюм |
| Обхват стегон | 96 см |
| Обхват грудей | 96 см |
| Вид костюма | Костюм-двійка |
| Верх | Худі |
| Низ | Штани |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 44/46 |
| Колір | Коричневий |
| Стиль | Класичний |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Тип тканини | Тринитка |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Тип коміра | Комір-капюшон |
| Довжина рукава вироба | 70 см |
| Фасон рукава | Зі спущеною лінією плеча |
| Оздоблення та прикраси | Лампаси |
| Застібка | Блискавка |
| Стан | Новий |
| Костюм складається з | кофта, Штани |
| Міжнародний розмір | Oversize |
| Тип застежки | Блискавка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 850 ₴






