Новинка

Майка жіноча поло однотонна чорна
355 ₴
- Готово до відправки
- Код: м133
+380680642115
- +380 (68) 064-21-15вайбер Оксана
- +380 (99) 423-31-06Оксана
- +380 (99) 478-89-29Володимир
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Майка жіноча класична базова однотонна, Туреччина. що прилягає фасону. класичної довжини. Довжина виробу по спинці приблизно 45 см. Тканина хб трикотаж у рубчик.
Розмір єдиний XS — M
.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 42/44 |
| Обхват грудей | 90 см |
| Вид виробу | Майка |
| Міжнародний розмір | S/M |
| Колір | Чорний |
| Силует | Прилеглий |
| Тип тканини | Рубчик |
| Фасон вирізу горловини | V-подібний |
| Довжина рукава | Без рукава |
| Фасон рукава | Без рукава |
| Стиль | Класичний |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Застібка | Гудзики |
| Властивості тканини | Еластичність висока / Стрейч |
| Довжина від горловини до низу вироба | 45 см |
| Ширина виробу | 33 см |
| Стан | Новий |
| Щільність | 210 г/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 355 ₴


