Топ продаж

Блузка сорочка жіноча біла лляна
1 010 ₴
- Готово до відправки
- Код: м 3211
+380680642115
- +380 (68) 064-21-15вайбер Оксана
- +380 (99) 423-31-06Оксана
- +380 (99) 478-89-29Володимир
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Блузка сорочка жіноча оверсайз однотонна біла. Виробництво Туреччина, фірми SheParis. Модель вільного фасону, оверсайз, подовжена. Тканина сорочкова, льон. Тримає форму. не просвічує. Довжина по спинці приблизно 75 см, довжина рукава від коміра 70 см. Рукав підвертається на 3/4, застібається. Ширина під рукавами 50-55 см.
Розмір S / М , L / ХЛ
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 44/46 |
| Обхват стегон | 94 см |
| Обхват грудей | 94 см |
| Фасони | Блуза - сорочка |
| Вид виробу | Сорочка |
| Міжнародний розмір | Oversize S-L |
| Колір | Білий |
| Сезон | Всесезонний |
| Тип тканини | Льон |
| Склад | 70% keten, 30% pamuk |
| Силует | Розширений |
| Фасон вирізу горловини | Сорочковий комір |
| Тип сорочкового коміра | Класичний |
| Фасон рукава | Зі спущеною лінією плеча |
| Стиль | Класичний |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Застібка | Гудзики |
| Довжина від горловини до низу вироба | 70 см |
| Довжина рукава вироба | 70 см |
| Ширина виробу | 50 см |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 010 ₴



