Новинка

Куртка жіноча демісезона молочного кольору. Модель вільного крою оверсайз класичноіі довжини трохи утеплена сінтепоном. Е мотузок. сезон весна / осінь. верх стьобана. Рукав ліхтарик з манжетом. Довжіна по спині 70 см. Ширина під рукавом 50 см.
Розмір М. Повномірна. Підходить на обьем по грудях 94/98 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 46 |
| Міжнародний розмір | L |
| Вид куртки | Вітровка |
| Тип тканини | Плащівка |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Вид утеплювача | Синтепон |
| Колір | Бежевий |
| Матеріал підкладки | Нейлон |
| Фасон рукава | Реглан |
| Капюшон | Вшитий |
| Застібка | Блискавка, Кнопки |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Властивості тканини | Водотривкість |
| Довжина від горловини до низу вироба | 70 см |
| Довжина рукава вироба | 63 см |
| Ширина виробу | 50 см |
| Стан | Новий |
| Функція підігріву | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 000 ₴


