
Куртка тренч жіноча весняна чорна
1 315 ₴
- Готово до відправки
- Код: м 6126
+380680642115
- +380 (68) 064-21-15вайбер Оксана
- +380 (99) 423-31-06Оксана
- +380 (99) 478-89-29Володимир
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Куртка тренч жіноча весняна чорна .Модель вільного фасону оверсайз, класичної довжини, трохи утеплена синтепоном. Притаивается поясом. Сезон весна/осінь . Верх плащівка. Застібка тільки на кнопки. Довжина по спинці 75см.
Розмір М/Л/ Повномірні.
Відповідае обьем по грудях 94/98 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 48/52 |
| Вид куртки | Вітровка |
| Тип тканини | Плащівка |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Колір | Чорний |
| Тип коміра | Відкладний |
| Матеріал підкладки | Нейлон |
| Фасон рукава | Реглан |
| Капюшон | Без капюшона |
| Застібка | Кнопки |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Властивості тканини | Водотривкість |
| Довжина від горловини до низу вироба | 75 см |
| Довжина рукава вироба | 74 см |
| Ширина виробу | 56 см |
| Стан | Новий |
| Функція підігріву | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 315 ₴


