Куртка вітровка жіноча весняна молочного кольору. Модель вільного фасону оверсайз, укороченої довжини, без утеплення. Сезон весна/осінь. Верх плащівка. Досить щільна. Є підкладка. Довжина по спинці 55 см.
Розмір М/Л/ Повномірні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 44/50 |
| Обхват грудей | 96 см |
| Обхват стегон | 98 см |
| Міжнародний розмір | Oversize S-L |
| Вид куртки | Вітровка |
| Тип тканини | Плащівка |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Вид утеплювача | Без утеплювача |
| Колір | Молочний |
| Тип коміра | Комір-капюшон |
| Матеріал підкладки | Поліестер |
| Фасон рукава | Зі спущеною лінією плеча |
| Капюшон | Вшитий |
| Застібка | Блискавка |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Довжина від горловини до низу вироба | 55 см |
| Довжина рукава вироба | 62 см |
| Ширина виробу | 55 см |
| Стан | Новий |
| Функція підігріву | Ні |
| Особливості | З капюшоном |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 005 ₴


