Топ продаж

Костюм жіночий прогулянковий бавовняний петля оливковий оверсайз
1 850 ₴
- Готово до відправки
- Код: м 23002
+380680642115
- +380 (68) 064-21-15вайбер Оксана
- +380 (99) 423-31-06Оксана
- +380 (99) 478-89-29Володимир
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Костюм жіночий прогулянковий трикотажний виробництво Туреччина. Модель вільного фасону оверсайз. Тканина бавовняна трикотаж тринитка петля. Штани джогери, з прорізними кишенями. Розмір єдиний 44-46
Увага! Колір на фото може відрізнятися від реального залежно від параметрів вашого монітора.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип | Повсякденний костюм |
| Обхват стегон | 94 см |
| Обхват грудей | 98 см |
| Вид костюма | Костюм-двійка |
| Верх | Худі |
| Низ | Штани |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 44/46 |
| Колір | Оливковий |
| Стиль | Класичний |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Тип тканини | Трехнитка (петля) |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Тип коміра | Комір-капюшон |
| Довжина рукава вироба | 70 см |
| Фасон рукава | Зі спущеною лінією плеча |
| Застібка | Блискавка |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Стан | Новий |
| Костюм складається з | Штани, Худи |
| Міжнародний розмір | S-M |
| Тип застежки | Блискавка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 850 ₴



