Новинка

Костюм жіночий спортівний с лампасамі теплий вінтажний
2 550 ₴
- Готово до відправки
- Код: м 55323
+380680642115
- +380 (68) 064-21-15вайбер Оксана
- +380 (99) 423-31-06Оксана
- +380 (99) 478-89-29Володимир
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Орігінальний Костюм жіночий трикотажний теплий брючний, виробництво Кітай. Вінтажная Модель вільного фасону оверсайз. Гарног кольору мокко. Брюкі палаццо з лампасами, мають прорезні кішені. Знизу е куліска/гумка. Кофтина кенгурушка з капелюхом вкороченої довжини 50 см. Тканина трикотаж варений на флісі.
Розмір універсальний 46/50
Увага! Колір на фото може відрізнятися від реального в залежності від налаштування вашого монітору.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Повсякденний костюм |
| Обхват стегон | 96 см |
| Обхват грудей | 96 см |
| Вид костюма | Костюм-двійка |
| Верх | Батник |
| Низ | Штани |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 46/48 |
| Колір | Мокко |
| Стиль | Молодіжний |
| Сезон | Осінь/Зима |
| Тип тканини | Трехнитка на флісі |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Довжина рукава вироба | 65 см |
| Фасон рукава | Зі спущеною лінією плеча |
| Оздоблення та прикраси | Вишивка |
| Застібка | Блискавка |
| Властивості тканини | Еластичність висока / Стрейч |
| Стан | Новий |
| Костюм складається з | Батник, Штаны |
| Міжнародний розмір | L-XL |
| Тип застежки | Блискавка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 550 ₴






