Топ продаж

Блузка сорочка жіноча класична шовкова однотонна кремова
620 ₴
- Готово до відправки
- Код: м 5233
+380680642115
- +380 (68) 064-21-15вайбер Оксана
- +380 (99) 423-31-06Оксана
- +380 (99) 478-89-29Володимир
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Блузка сорочка жіноча шовкова кремового кольору, виробництво Туреччина 🇹🇷 фірми Big Dart. Сорочка вільного фасону, класичної довжини по спинці 65 см, довжина рукава 62 см. Тканина шовкова атлас.
Розміри 36/ 38/ 40/ 42/EUR/
Відповідно р 42/44/ 46/48/ УКР
!УВАГА! Відтінок товару на фото можуть відрізнятися від реального залежно від параметра вашого монітора.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Big Dart |
| Країна виробник | Туреччина |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 42 |
| Обхват стегон | 90 см |
| Обхват грудей | 90 см |
| Фасони | Блуза - сорочка |
| Вид виробу | Сорочка |
| Міжнародний розмір | S |
| Колір | Кремовий |
| Сезон | Всесезонний |
| Тип тканини | Атлас |
| Силует | Прямий |
| Фасон вирізу горловини | Сорочковий комір |
| Тип сорочкового коміра | Класичний |
| Фасон рукава | Сорочковий |
| Стиль | Класичний |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Застібка | Гудзики |
| Довжина від горловини до низу вироба | 60 см |
| Довжина рукава вироба | 62 см |
| Ширина виробу | 46 см |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 620 ₴



