Топ продаж

Кроп топ із рукавом жовтий трикотажний на змійці в рубчик
355 ₴
- Немає в наявності
- Код: м 2003
+380680642115
- +380 (68) 064-21-15вайбер Оксана
- +380 (99) 423-31-06Оксана
- +380 (99) 478-89-29Володимир
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Кроп топ трикотажний жовтий із рукавом у рубчик. Модель приставленого силуету, укороченої довжини до талії. Довжина по спинці приблизно 40 см, довжина рукава 62 см. Х/б трикотаж у рубчик, виробництво Туреччина 🇹🇷
Розмір єдиний XS/M
УВАГА! Відтінок товару на фото можуть відрізнятися від реального залежно від параметрів Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 42/44 |
| Вид виробу | Топ |
| Міжнародний розмір | S/M |
| Колір | Жовтий |
| Тип тканини | Трикотаж |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Довжина рукава | Довгий |
| Фасон рукава | Довгий |
| Стиль | Молодіжний |
| Застібка | Блискавка |
| Властивості тканини | Еластичність висока / Стрейч |
| Довжина від горловини до низу вироба | 40 см |
| Довжина рукава вироба | 62 см |
| Ширина виробу | 33 см |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сезон | Демисезон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 355 ₴

