Топ продаж

Кардиган жіночий альпака чорний. Модель вільного фасону, подовжений.Дуже теплий, сезон осінь/весна. Довжина по спинці приблизно 85 см. Розмір єдиний оверсайз.
Підходить на р 50-54.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 50/54 |
| Обхват грудей | 110 см |
| Обхват стегон | 116 см |
| Вид виробу | Кардиган |
| Колір | Чорний |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Тип тканини | Альпака |
| Матеріал підкладки | Без підкладки |
| Фасон вирізу горловини | V-подібний |
| Тип коміра | Відкладний |
| Довжина рукава | Довгий |
| Фасон рукава | Зі спущеною лінією плеча |
| Стиль | Класичний |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Застібка | Гудзики |
| Довжина від горловини до низу вироба | 85 см |
| Довжина рукава вироба | 65 см |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | Oversize XL-3XL |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 200 ₴





