Новинка

Костюм жіночий прогулянковий теплий плюшевий
2 600 ₴
- Готово до відправки
- Код: м 2123
+380680642115
- +380 (68) 064-21-15вайбер Оксана
- +380 (99) 423-31-06Оксана
- +380 (99) 478-89-29Володимир
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Костюм жіночий теплий плющевий, виробництво Китай. Тканина подвійний флис Polar, із капюшоном, дуже м'який і приємний на дотик, теплий. Не кошлатиться. Кофта стандартної довжини. Штани вільні палаццо. Низ штанів із куліскою/гумкою.
Розмір універсальний. Підходить на М-ХЛ
об'єм грудей і стегон 94/ 104 см
Внимание! Колір на фото може відрізнятися від реального в Залежно від параметрів вашого монітора.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Повсякденний костюм |
| Обхват стегон | 98 см |
| Обхват грудей | 98 см |
| Вид костюма | Костюм-двійка |
| Верх | Толстовка |
| Низ | Штани |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 46/48 |
| Колір | Сірий |
| Стиль | Повсякденний |
| Сезон | Зима |
| Тип тканини | Фліс |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Тип коміра | Комір-капюшон |
| Довжина рукава вироба | 62 см |
| Фасон рукава | Зі спущеною лінією плеча |
| Застібка | Блискавка |
| Властивості тканини | Еластичність висока / Стрейч |
| Стан | Новий |
| Костюм складається з | Штаны, Худи |
| Міжнародний розмір | Oversize S-L |
| Тип застежки | Блискавка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 600 ₴





