Новинка

Костюм жіночий в'язаний з юбкою кашеміровий чорний
1 960 ₴
- Готово до відправки
- Код: м 1971
+380680642115
- +380 (68) 064-21-15вайбер Оксана
- +380 (99) 423-31-06Оксана
- +380 (99) 478-89-29Володимир
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Єлегантний Костюм жіночий з юбкою в'язаний теплий кашеміровий чорного кольору, виробництво Кітай. Тканина кашемір, м'який і приємний на дотик. Чудова якість. Юбка довжина міді 70 см. Светр вільного фасону оверсайз.
Розмір один, універсальний. Підходить на М - ХЛ.
Уага! Колір на фото може відрізнятися від реального в залежності від налаштування вашого монітору.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Повсякденний костюм |
| Обхват стегон | 96 см |
| Обхват грудей | 100 см |
| Вид костюма | Костюм-двійка |
| Верх | Светр |
| Низ | Спідниця |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 46/48 |
| Колір | Чорний |
| Стиль | Класичний |
| Сезон | Зима |
| Тип тканини | Кашемір |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Довжина рукава вироба | 62 см |
| Фасон рукава | Довгий |
| Застібка | Без застібки |
| Властивості тканини | Еластичність висока / Стрейч |
| Стан | Новий |
| Костюм складається з | кофта, спідниця |
| Міжнародний розмір | M-L |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 960 ₴




