Топ продаж

Костюм жіночий брючний лляний оливковий
1 400 ₴
- Готово до відправки
- Код: м 1862
+380680642115
- +380 (68) 064-21-15вайбер Оксана
- +380 (99) 423-31-06Оксана
- +380 (99) 478-89-29Володимир
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Костюм жіночий брючний, виробництво Туреччина, фірми Big Dart. Тканина легка, льон із віскозою. Дуже м'який і приємний на дотик. Чудова якість. Не просвічує. Модель вільного фасону оверсайз. Штани з прорізними кишенями, пояс на гумці. Сезон весна/літо.
Розмір S/М, L/XL.
Повномірні.
Внимание! Колір на фото може відрізнятися від реального залежно від параметрів вашого монітора.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Big Dart |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип | Повсякденний костюм |
| Обхват стегон | 94 см |
| Обхват грудей | 94 см |
| Вид костюма | Костюм-двійка |
| Верх | Кардиган |
| Низ | Штани |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 44/46 |
| Колір | Оливковий |
| Стиль | Класичний |
| Сезон | Весна/Літо |
| Тип тканини | Льон |
| Склад | 30% lyon^ 70% polyviskon |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Довжина рукава вироба | 62 см |
| Фасон рукава | Довгий |
| Застібка | Шнурівка |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Стан | Новий |
| Костюм складається з | Штани, Кардиган |
| Міжнародний розмір | S-M |
| Тип застежки | Шнурки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 400 ₴

