Топ продаж

Футболка жіноча класична біла з принтом
355 ₴
- Готово до відправки
- Код: м 2001
+380680642115
- +380 (68) 064-21-15вайбер Оксана
- +380 (99) 423-31-06Оксана
- +380 (99) 478-89-29Володимир
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Футболка жіноча класична біла з квітковим принтом, тиснена. Тканина трикотаж віскоза, трохи стрейчева. Спущена лінія плеча. футболка має з боків невеликі розрізи знизу. Спинка трохи довша, ніж перед. Розмір один, універсальний. Підходить на M, L, XL. Повномірні, розмір відповідає 44,46,48, 50.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 46/50 |
| Обхват грудей | 96 см |
| Обхват стегон | 96 см |
| Вид виробу | Футболка |
| Міжнародний розмір | Oversize S-XL |
| Колір | Білий |
| Силует | Прямий |
| Тип тканини | Віскоза |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Довжина рукава | Короткий |
| Фасон рукава | Зі спущеною лінією плеча |
| Стиль | Класичний |
| Візерунки і принти | Квітковий принт і рослинні візерунки |
| Застібка | Без застібки |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Довжина від горловини до низу вироба | 60 см |
| Довжина рукава вироба | 20 см |
| Ширина виробу | 55 см |
| Стан | Новий |
| Щільність | 210 г/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 355 ₴





