Топ продаж

Костюм жіночий джинсовий двойка Туреччина 🇹🇷 Raw
2 255 ₴
- Готово до відправки
- Код: м 10997
+380680642115
- +380 (68) 064-21-15вайбер Оксана
- +380 (99) 423-31-06Оксана
- +380 (99) 478-89-29Володимир
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Костюм жіночий джинсовий двойка виробництво Туреччина6 фірми Raw. Модель комбінована джинси вільного фасону з високою посадкою Slouch/банани/, довжина укорочена 7/8. Куртка з котону, комбінована з джинсовими вставками. Розмір S Повномірні.
Відповідає обсягу грудей і стегон 94 см
Увага! Колір на фото може відрізнятися від реального залежно від параметрів вашого монітора
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RAW |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип | Повсякденний костюм |
| Обхват стегон | 92 см |
| Обхват грудей | 94 см |
| Обхват талії | 62 см |
| Вид костюма | Костюм-двійка |
| Верх | Вітровка |
| Низ | Штани |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 42/44 |
| Колір | Хакі |
| Стиль | Молодіжний |
| Сезон | Весна/Літо |
| Тип тканини | Джинс |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Фасон вирізу горловини | V-подібний |
| Тип коміра | Відкладний |
| Довжина рукава вироба | 55 см |
| Фасон рукава | Три чверті |
| Оздоблення та прикраси | Пояс |
| Застібка | Гудзики, Блискавка |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Стан | Новий |
| Костюм складається з | Штани, Куртка |
| Міжнародний розмір | S |
| Тип застежки | Блискавка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 255 ₴


