Топ продаж
-10%

Плащ жіночий тренч довгий чорний Туреччина
1 700 ₴
1 530 ₴
- Готово до відправки
- Код: м 9091
+380680642115
- +380 (68) 064-21-15вайбер Оксана
- +380 (99) 423-31-06Оксана
- +380 (99) 478-89-29Володимир
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Плащ жіночий тренч довгий чорний виробництво Туреччина. фірми Big Dart. Модель вільного фасону, трапеція, маеться підклад . Завищена талія, Притаюється куліскою. Довжина по спинці приблизно 105 см, довжина рукава 65 см і підвертається на 3/4. Тканина плащівка з просоченням. Сезон весна.
розмір 40/EUR.
Відповідно р 46 /УКР/
Відповідає об'єм грудей 96 /98/см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Big Dart |
| Країна виробник | Туреччина |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 46 |
| Обхват грудей | 96 см |
| Обхват стегон | 100 см |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Вид плащів | Довгий плащ |
| Тип матеріалу | Штучний |
| Тип тканини | Плащівка |
| Матеріал підкладки | Поліестер |
| Тип коміра | Комір-капюшон |
| Фасон рукава | Довгий |
| Колір | Чорний |
| Візерунки і принти | Смужка |
| Властивості тканини | Водотривкість |
| Довжина рукава вироба | 60 см |
| Довжина від горловини до низу вироба | 105 см |
| Застібка | Блискавка |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Капюшон | Вшитий |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | L |
| Довжина виробу | 105 см |
| Особливості | З капюшоном |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид куртки | Довга |
| Функція підігрівання | True |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 530 ₴


